DRC heeft en ontvangt nog steeds teams van over de hele wereld zowel voor vriendschappelijke wedstrijden in de loop van het seizoen als op zijn jaarlijkse FLANDERS OPEN RUGBY tornooi.
Vooral in de loop van een seizoen hebben wij het altijd belangrijk gevonden om onze jeugdteams minstens één wedstrijd per jaar een internationale oefenwedstrijd te gunnen tegen leeftijdsgenoten.
Rugby verbindt immers mensen in hun sportbeleving en geeft hen het gevoel deel uit te maken van de mondiale rugbyfamilie. Rugby verenigt mensen in team- en clubverband over culturele, geografische, politieke of religieuze grenzen heen, en leidt tot vriendschappen voor het leven.
Hierbij een overzicht over de jaren heen :
ARGENTINIË
Tilcara
AUSTRALIË
Concresco Barbarians
Karratha Cavaliers
Northern Suburbs Sidney
Wanderers Australia
KAMEROEN
Cameroon X
CANADA
Barrhaven Scottish Ottawa
Beaconsfield
DENEMARKEN
Hamlet Kopenhagen
Erritsoe
Speed
COLUMBIA
Bogotá Pa.au.la.
DUITSLAND
Aachen
Bataillon d‘Amour
Berlin Rugbybären
Berliner Rugbyclub 1923
Berliner S.V. 1892
Berliner Sport-Club
BFG Rugby
Brandenburg Stahl
Braunschweig Welfen
Cologne Crusaders
Eintracht Frankfurt
Frankfurt Bembel Babes
Frankfurt Flamingos
Fürstenfeldbruck
German All Stars
Hamburger RC 1950
Handschuhsheim
Heidelberg
Heidelberg Universität
Heusenstamm
Karlsruhe
Köln
Mainz
Neuenheim
Paderborn Barbarians
Painless Pandas
Reme
Rheda-Wiedenbrück
Stahl Brandenburg
Sankt Pauli
Victoria Linden Hannover
ENGELAND
3 SCOTS
4 REME Shih Tzu’s
7 sons of Serevi
9 Regt Rugby Panthers
27 Regt RLC
29 Regiment RLC
39 Regiment Royal Artillery
Abbeywood Akeley
Aylesford Bulls
Alton
Ashford
Basildon
Bees Barbarians
Blackheat Blades
Blazing Sadlers
Bognor
Bracknell
British Army
Burnley
Caldicot
Chichester
Chiefs and Indians
Chipstead
Cirencester
Clic Sargent Godfathers
Clifton Barbarians
Consett
Crosskeys
Dad’s Army
Dartfordians
Edw ardians
Essex County
Exeter Saracens
Fairford
Farnham
Flat One Lions
Folkestone
Folkestone Brabarians
Godfathers
Gravesend Moles Kent
Gypsies
Hammersmith and Fulham
Hampstead
Haringey Rhinos
Harrow
Heath
Henley
Henley Vikings
Humberside Firebrigades
Imperial Air Force RFC
Koru Kamikaze
Leicester Tigers
London Cornish
London Scottish
Lutterworth
Mako Marauders
Malvern
Market Harborough
Matt Hampson Team
Medway
Mildenhall Eagles
Mill Hill
Morpeth
North Dorset
North Wootton
Northern
Novocastrians
Nuneation
Oakmeadian
OA Saints
Old Culverhaysians
Old Fodderonians
Old Mid-Whitgiftians
Old Rydeians
Oxford University
Pie and Pint Pilgrims
Pontefract
Preston Strollers
Pulborough
RAF Boulmer
RAF Brize Norton Buccaneers
RAF Odiham Eagles
RAF RU Team
RAF Vultures
RAF Waddington
Raynes Park
Reading
Rosslyn Park Slingbacks
Royal Artillery
Royal High Artillery
Royal Logistic corps
Rugby for Heroes
Ryde School
Saffron Walden
Saxons
Sevenoaks
Shrewsbury
Sivvy’s Stags
Solent Barbarians
Southampton
Sudsbury
Swaffham
Tadley
Tonbridge Juddians
Trentham
Tring
Trowbridge
Twickenham
Tynedale
Uckfeld
Ultimate Force
Wellingborough
Westcliff
West Hatch High School
Weston-Super-Mare
Wigton Wanderers
Wimbledon
Windsor
Withycombe
YPP
FINLAND
Back to the Future
FRANKRIJK
7 Du Camion
Amicale de Saint Genouph
Armentières
AS Panazol
Aulnay
Bassin d’Arcachon
Bataillon d’Amour
Beauvais Les Bijoux
Bordeaux
Boul’beach Boys
Bourges Anciens Crampons
Bros 7
Chilly Massy
Chilly Mazarin
Clermont
Clermont de l’Oise
Clichy
Courbevoie
CRAC Paris
Dragon Corse
Drancy
Eden Park
French Foreign Legion
Gap
Gascogne Seven
Gaz
Grenoble Coxs
Hagondange
Hainaut
Issoudun
La Dream Team
La Schoun
Lasalle Beauvais
La Teste de Buch
Le Rheu
Le Terc
Le Touquet Etaples
Les Arlequinquins Gigots Rameurs
Les Arsouilles
Les Casseurs Flotteurs
Les Chailles
Les Dieselles Du Havre
Les Droppy’s Barbarians
Les Patricks Ostrevant
Les Phenix
Les Pinks
Les Planners
Les Z’Abeilles
Lille Métropole
Lille Métropole Rugby Villeneuve d’Ascq
LMRCV
Mamies Birds
Marcq-en-Baroeul
Marquette
Marseille
Marseille Huveaune VHRCM
Mauléon
Mi-GSO Toulouse
Montélimar
Mulhouse
North’s Seven
Ocean’s 7
Old Dragons
Panthéon-Sorbonne Paris
Paris
Pays de Meaux
Que du Seven
Roosevelt
Roubaix
RugbyBirds Sciences Po. Paris
Saint Pol
Sarlat
Scavengers
S’en Fout Le Score
Senlis
Seventise
Sorbonne Université
Strasbourg
Sucy
Team Bellatre
The Blue Ducks
The French Touch
THS Rugby Paris
Toulouse
Tourcoing
Tours
US Saint Pierre des Corps
Valenciennes
Vallée de l”Huveaune Marseille
VGA Saint-Maur
Villeneuve d’Ascq
Villiers-sur-Marne
Vincennes
Yeyo Empire 7’s
GRIEKENLAND
Attica Beerbarians
Iraklis Blues
Panathinaikos
IERLAND
Belfast Harlequins
Bowdogues
Falents
Garryowen
Garryway Union
Lansdowne
Nuim Barnhall
Old Belvedere
Princess Piglets
Sundays We’ll Rebels
ISLE OF WIGHT
Ryde School
Old Rydeians
ISRAËL
Haifa Wild Boars
Tel Aviv
ITALIË
Abruzzo
ASD Mastini Opera
Cani Sciolti
Chivasso
Grosseto
Lemon’s Team Salerno
Quei de Viorba
Rebels Chieti
Salerno
Sesto Fiorentino
Snow Rugby
MALTA
Kavallieri
NEDERLAND
AAC Amsterdam
Amstelveen All BLues
Ascrum
Bassets
Bekaro Roosendaal
Betuwe
Bokkerijders Roermond
Breda
Bulldogs
Castricum
Delft
Diok Leiden
Dom City Baba’s
Dom City Babe’s
Dom City Papa’s
DSR-C
Dukes
Dutch Lions
Eemland
Goes
Groningen
Haagsche
Haagsche Oude Meestersch
Haarlem
Haarlem Raving Pumas
Hilversum
HRC Xtreme
Hofstad Group
Jägerbombers
LSRG
Manly Menhirs
MSRG Maraboes
Ma.R.Grieten
Mekka Boys
Nijmegen Wasps
Obesibarians
Oemoemenoe
Obesibarians
Octopus Uden
Orbital Dutch Lions
ORC Black Bulls
Paarse Rebellen
RAH RAH Roosters
Roosendaal
Rotterdam
Rus
Silver Aces
Sneaky Legends LT
’t Gooi
Tarantula
Thor Delft
Tilburg
T.S.R.C. Tarantula
Utrecht
Venlo
WAD
Waterland
WaWa’s
WOP
Zwolle
NOORWEGEN
Ntnui Trondheim
POLEN
Jastrzebie Deaf
Orlowo Terror
Tricity Terror
Warsaw Frogs
PORTUGAL
Bairrada
Sport Lisboa e Benfica
ROEMENIË
Arlechinii Bucuresti
Grivita
RUSLAND
M.G.U.S Magic Moscow
Moscow Dragons
SAOEDI-ARABIË
Riyadh Falcons
SCHOTLAND
3 Scots
Aberdeen Grammar
Dick Old Vet Edingburgh
Dundee University
Earlston
Edinburgh
Edinburgh Academicals
Forrester
How of Fife
Leith
Melrose
RAF Lossiemouth Owls
Royal High Edingburgh
SENEGAL
S’en Fout Le Score
SERVIË
Zarkovo
SPANJE
Els Senglars
IMAS/IMART
Ourense
Panda The Wild Girls
Valladolid
USA
Seattle Valley Kangaroos
Denial USA
Heinen & Co
Houston Oilers
WALES
Abergele
Bethesda
Bryncethin
Burry Port
Carmarthen Warriors Legends
Crosskeys
Glynneath
Hirwaun
Llandaff North
Morriston Monkeys
Newport Saracens
Pencoed
Rhyl
Swansea Uplands
ZUID-AFRIKA
Franschhoek
Brian Baba’s
Quins Pretoria
Walkabout
ZWITSERLAND
Lausanne
Zürich