Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Wedstrijden

Vrijdag 10/02/2023

20:00uvets : DRC – Gent RFC

Zaterdag 11/02/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Oudenaarde
12:00uU14 : Diabolos Schilde – DRC
13:00uGazellen 2 : DRC – Celtic RC
13:30uU16 : Ent. Namur/Haute Meuse – DRC
15:00uU18 : Anderlecht RSC – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Celtic RC

Zondag 12/02/2023

15:00uSenioren 3 : DRC – Hasselt RC

Zaterdag 18/02/2023

12:00uU14 : La Hulpe RC – DRC
13:30uU16 : Leuven RC – DRC

Zondag 19/02/2023

U15 damesteam : tornooi @Leuven
13:00uSenioren 2 : DRC – ROC
15:00uSenioren 1 : DRC – ROC

Zondag 26/02/2023

13:00uDRC 2 : Coq Mosan – DRC
15:00uDRC 1 : Coq Mosan – DRC

Zondag 05/03/2023

U15 damesteam : tornooi@Antwerpen
15:00uSenioren 3 : Vorst RC – DRC

Zaterdag 11/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Kituro
12:00uU14 : BUC Saint-Josse – DRC
13:00uGazellen 2 : Coq Mosan – DRC
13:30uU16 : CSCE Luxemburg – DRC
15:00uU18 : DRC – RC Frameries
15:00uGazellen 1 : Coq Mosan – DRC

Zondag 12/03/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – ASUB
15:00uSenioren 1 : DRC – ASUB

Zaterdag 18/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Schilde
12:00uU14 : DRC – La Hulpe RC
13:00uGazellen 2 : DRC – Frameries
13:30uU16 : DRC – Leuven RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Frameries

Zondag 19/03/2023

15:00uSenioren 3 : Laakdal RC – DRC

Zaterdag 25/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Pajot
12:00uU14 : DRC – Ent. Citizens/Kibubu
13:30uU16 : DRC – Gent RFC
15:00uU18 : Pajot RC – DRC
15:00uGazellen 2 : Kituro RC – DRC
15:00uGazellen 1 : Kituro RC – DRC
18:00uSenioren 2 : Soignies – DRC
20:00uSenioren 1 : Soignies – DRC

Zondag 26/03/2023

15:00uSenioren 3 : DRC – Curtrycke RC

Zondag 02/04/2023

U15 damesteam : tornooi

Zaterdag 08/04/2023

13:00uGazellen 2 : DRC – Antwerp RC (forfait van antwerp)
15:00uGazellen 1 : DRC – Antwerp RC

Zondag 09/04/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – RFC Luik
15:00uSenioren 1 : DRC – RFC Luik

Zaterdag 15/04/2023

12:00uU14 : Soignies RC – DRC
13:00uGazellen 2 : La Hulpe – DRC
13:30uU16 : Antwerp RC – DRC
15:00uGazellen 1 : La Hulpe – DRC

Zondag 16/04/2023

13:00uSenioren 2 : RC La Hulpe- DRC
15:00uSenioren 3 : Arendonck – DRC
15:00uSenioren 1 : RC La Hulpe- DRC

Zaterdag 22/04/2023

12:00uU14 : DRC – Diabolos Schilde
13:30uU16 : DRC – Ent. Namur/Haute Meuse
15:00uU18 : DRC – Anderlecht SRC

Zondag 23/04/2023

15:00uSenioren 3 : Waregem – DRC

Zaterdag 29/04/2023

Belgium Youth Festival U12 @DRC
15:00uGazellen : Barrage wedstrijd playoffs
17:00uSenioren 3 : DRC – Brigandze

Zondag 30/04/2023

U15 damesteam : tornooi
15:00uSenioren : Barrage wedstrijd playoffs

Zondag 07/05/2023

Vlaamse finaledag jeugdschool

Zaterdag 13/05/2023

Dames : halve finale kampioenschap

Zondag 14/05/2023

U15 damesteam : festival @Kituro
15:00uSenioren : Halve finale kampioenschap

Zaterdag 20/05/2023

Senioren : finale kampioenschap
Dames : finale kampioenschap

Zaterdag 10/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zondag 11/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zaterdag 17/06/2023

U12 : tornooi te Epernay