Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Wedstrijden

Zaterdag 01/10/2022

10:00uU06 : jeugdtornooi @ DRC
12:00uU14 : DRC – Leuven RC
13:30uU16 : DRC – RC Mons
14:45uGazellen 2 : DRC – Bosvoorde RC
15:00uU18 : Ent. Vis̩ Standard Bw est РDRC BUS
16:00uGazellen 1 : DRC – Bosvoorde RC

Zondag 02/10/2022

12:00uSenioren 3 : DRC – Vorst RC
13:00uSenioren 2 : DRC – Kituro RC
15:00uSenioren 1 : DRC – Kituro RC

Zaterdag 08/10/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Brugge BUS
12:00uU14 : BUC – DRC
13:00uGazellen 2 : Celtic – DRC BUS
13:30uU16 : RSCA – DRC
15:00uGazellen 1 : Celtic – DRC

Zondag 09/10/2022

13:00uSenioren 2 : ROC- DRC BUS
15:00uSenioren 1 : ROC- DRC

Zaterdag 15/10/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Brigandze

Zondag 16/10/2022

10:00uU15 damesteam : tornooi te RSCA

Zaterdag 22/10/2022

12:00uU14 : RSC Anderlecht – DRC
13:30uU16 : DRC – RC Limburg
15:00uU18 : DRC – BUC St Josse

Zaterdag 29/10/2022

13:00uGazellen 2 : DRC – Coq Mosan
15:00uGazellen 1 : DRC – Coq Mosan

Zondag 30/10/2022

U15 damesteam : tornooi
13:00uSenioren 2 : DRC – Coq Mosan
15:00uSenioren 1 : DRC – Coq Mosan

Vrijdag 04/11/2022

20:00uvets : wedstrijd

Zaterdag 05/11/2022

13:00uGazellen 2 : Frameries RC – DRC BUS
15:00uGazellen 1 : Frameries RC – DRC

Zondag 06/11/2022

13:00uSenioren 2 : ASUB – DRC
15:00uSenioren 1 : ASUB – DRC

Zaterdag 12/11/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi @DRC
12:00uU14 : DRC РEntente Standard/Vis̩ BW Est
13:00uGazellen 2 : DRC – Kituro
13:30uU16 : DRC – Black Star Charleroi
15:00uU18 : Ent. Oudenaarde Tiegem Hamme – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Kituro

Zondag 13/11/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – Soignies
15:00uSenioren 3 : DRC – Laakdal
15:00uSenioren 1 : DRC – Soignies

Zaterdag 19/11/2022

12:00uU14 : Antwerp RC – DRC

Zondag 20/11/2022

15:00uSenioren 3 : Curtrycke RC – DRC BUS

Zaterdag 26/11/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi @DRC
13:00uGazellen 2 : Antwerp RC – DRC
13:30uU16 : Ent. Binche-Rugby sur heure – DRC BUS
15:00uU18 : DRC – Schilde
15:00uGazellen 1 : Antwerp RC – DRC

Zondag 27/11/2022

U15 damesteam : tornooi @DRC
13:00uSenioren 2 : RFC Luik- DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Arendonck RC
15:00uSenioren 1 : RFC Luik – DRC

Zaterdag 03/12/2022

13:00uGazellen 2 : DRC – La Hulpe
15:00uGazellen 1 : DRC – La Hulpe

Zondag 04/12/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – La Hulpe
15:00uSenioren 1 : DRC – La Hulpe

Zaterdag 10/12/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Gent

Zondag 15/01/2023

U15 damesteam : tornooi @Frameries
15:00uSenioren 3 : DRC – Waregem RC

Zaterdag 21/01/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Antwerpen
13:00uGazellen 2 : Curtrycke RC – DRC
15:00uGazellen 1 : Curtrycke RC – DRC

Zondag 22/01/2023

13:00uSenioren 2 : RFC Frameries – DRC
15:00uSenioren 1 : RFC Frameries – DRC BUS

Zaterdag 28/01/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi @DRC
13:00uGazellen 2 : DRC – Gent RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Gent RC

Zondag 29/01/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – Bosvoorde RC
15:00uSenioren 3 : Brigandze – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – Bosvoorde RC

Zaterdag 04/02/2023

13:00uGazellen 2 : Bosvoorde – DRC
15:00uGazellen 1 : Bosvoorde – DRC

Zondag 05/02/2023

15:00uSenioren 3 : Haspinga- DRC

Zaterdag 11/02/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Oudenaarde
13:00uGazellen 2 : DRC – Celtic RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Celtic RC

Zondag 12/02/2023

15:00uSenioren 3 : DRC – Hasselt RC

Zondag 19/02/2023

U15 damesteam : tornooi @Leuven

Zondag 05/03/2023

U15 damesteam : tornooi@Antwerpen
15:00uSenioren 3 : Vorst RC – DRC

Zaterdag 11/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Kituro
13:00uGazellen 2 : Coq Mosan – DRC
15:00uGazellen 1 : Coq Mosan – DRC

Zaterdag 18/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Schilde
13:00uGazellen 2 : DRC – Frameries
15:00uGazellen 1 : DRC – Frameries

Zondag 19/03/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – ASUB
15:00uSenioren 3 : Laakdal RC – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – ASUB

Zaterdag 25/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Pajot
15:00uGazellen 2 : Kituro RC – DRC
15:00uGazellen 1 : Kituro RC – DRC

Zondag 26/03/2023

13:00uSenioren 2 : Soignies – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Curtrycke RC
15:00uSenioren 1 : Soignies – DRC

Zondag 02/04/2023

U15 damesteam : tornooi

Zaterdag 08/04/2023

13:00uGazellen 2 : DRC – Antwerp RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Antwerp RC

Zondag 09/04/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – RFC Luik
15:00uSenioren 1 : DRC – RFC Luik

Zaterdag 15/04/2023

13:00uGazellen 2 : La Hulpe – DRC
15:00uGazellen 1 : La Hulpe – DRC

Zondag 16/04/2023

13:00uSenioren 2 : RC La Hulpe- DRC
15:00uSenioren 3 : Arendonck – DRC
15:00uSenioren 1 : RC La Hulpe- DRC

Zondag 23/04/2023

15:00uSenioren 3 : Waregem – DRC

Zaterdag 29/04/2023

15:00uGazellen : Barrage wedstrijd playoffs

Zondag 30/04/2023

U15 damesteam : tornooi
15:00uSenioren : Barrage wedstrijd playoffs
15:00uSenioren 3 : DRC – Brigandze

Zaterdag 06/05/2023

Dames : halve finale kampioenschap

Zondag 07/05/2023

Senioren : Halve finale kampioenschap
Vlaamse finaledag jeugdschool

Zondag 14/05/2023

U15 damesteam : festival @Kituro

Zaterdag 20/05/2023

Senioren : finale kampioenschap
Dames : finale kampioenschap

Zaterdag 10/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zondag 11/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zaterdag 17/06/2023

U12 : tornooi te Epernay