Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

DRC gaat samenwerken met GO TALENT

Met trots kondigen wij onze samenwerking aan met GO TALENT (https://www.go-talent.be/)!
Sportieve jongeren kunnen in GO TALENT vanaf volgend schooljaar de richting TSO/Lichamelijke opvoeding en sport volgen (derde/vierde/vijfde jaar). In hun lessenpakket zal tevens een stevige portie rugby aan bod komen, aangeboden door onze club.

GO TALENT heeft een internaat. Studenten/rugbyspelers die niet in de Dendermondse regio wonen kunnen er op die manier toch terecht. Vanzelfsprekend kan dit gecombineerd worden met avondtrainingen op onze club.
We kijken al uit naar dit succesverhaal, de inschrijvingen starten nu!

Persbericht : KLIK HIER

Voor meer info : 052/258810 of  info@go-talent.be

Gepubliceerd op 29/04/2021, door Kurt