Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Wedstrijden

Zaterdag 10/12/2022

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Gent

Zondag 18/12/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – Coq Mosan
15:00uSenioren 1 : DRC – Coq Mosan

Zaterdag 14/01/2023

13:30uU16 : DRC – CSCE Luxemburg

Zondag 15/01/2023

U15 damesteam : tornooi @Frameries
15:00uSenioren 3 : DRC – Waregem RC

Zaterdag 21/01/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Antwerpen
12:00uU14 : La Hulpe RC – DRC
13:00uGazellen 2 : Curtrycke RC – DRC FORFAIT van Curtrycke
13:30uU16 : Leuven RC – DRC
15:00uU18 : RC Frameries – DRC
15:00uGazellen 1 : Curtrycke RC – DRC

Zondag 22/01/2023

13:00uSenioren 2 : RFC Frameries – DRC
15:00uSenioren 1 : RFC Frameries – DRC BUS

Zaterdag 28/01/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi @DRC
12:00uU14 : Ent. Citizens/Kibubu – DRC
13:00uGazellen 2 : DRC – Gent RC
13:30uU16 : Gent RFC – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Gent RC

Zondag 29/01/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – Bosvoorde RC
15:00uSenioren 3 : Brigandze – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – Bosvoorde RC

Zaterdag 04/02/2023

12:00uU14 : DRC – Soignies RC
13:00uGazellen 2 : Bosvoorde – DRC
13:30uU16 : DRC – Antwerp RC
15:00uU18 : DRC – Pajot
15:00uGazellen 1 : Bosvoorde – DRC

Zondag 05/02/2023

13:00uSenioren 2 : Kituro – DRC
15:00uSenioren 1 : Kituro – DRC
15:00uSenioren 3 : Haspinga- DRC

Zaterdag 11/02/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Oudenaarde
12:00uU14 : Diabolos Schilde – DRC
13:00uGazellen 2 : DRC – Celtic RC
13:30uU16 : Ent. Namur/Haute Meuse – DRC
15:00uU18 : Anderlecht RSC – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Celtic RC

Zondag 12/02/2023

15:00uSenioren 3 : DRC – Hasselt RC

Zondag 19/02/2023

U15 damesteam : tornooi @Leuven
13:00uSenioren 2 : DRC – ROC
15:00uSenioren 1 : DRC – ROC

Zondag 26/02/2023

13:00uDRC 2 : Coq Mosan – DRC
15:00uDRC 1 : Coq Mosan – DRC

Zondag 05/03/2023

U15 damesteam : tornooi@Antwerpen
15:00uSenioren 3 : Vorst RC – DRC

Zaterdag 11/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Kituro
12:00uU14 : BUC Saint-Josse – DRC
13:00uGazellen 2 : Coq Mosan – DRC
13:30uU16 : CSCE Luxemburg – DRC
15:00uU18 : DRC – RC Frameries
15:00uGazellen 1 : Coq Mosan – DRC

Zondag 12/03/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – ASUB
15:00uSenioren 1 : DRC – ASUB

Zaterdag 18/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Schilde
12:00uU14 : DRC – La Hulpe RC
13:00uGazellen 2 : DRC – Frameries
13:30uU16 : DRC – Leuven RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Frameries

Zondag 19/03/2023

15:00uSenioren 3 : Laakdal RC – DRC

Zaterdag 25/03/2023

10:00uU08/10/12 : jeugdtornooi te Pajot
12:00uU14 : DRC – Ent. Citizens/Kibubu
13:30uU16 : DRC – Gent RFC
15:00uU18 : Pajot RC – DRC
15:00uGazellen 2 : Kituro RC – DRC
15:00uGazellen 1 : Kituro RC – DRC

Zondag 26/03/2023

13:00uSenioren 2 : Soignies – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Curtrycke RC
15:00uSenioren 1 : Soignies – DRC

Zondag 02/04/2023

U15 damesteam : tornooi

Zaterdag 08/04/2023

13:00uGazellen 2 : DRC – Antwerp RC
15:00uGazellen 1 : DRC – Antwerp RC

Zondag 09/04/2023

13:00uSenioren 2 : DRC – RFC Luik
15:00uSenioren 1 : DRC – RFC Luik

Zaterdag 15/04/2023

12:00uU14 : Soignies RC – DRC
13:00uGazellen 2 : La Hulpe – DRC
13:30uU16 : Antwerp RC – DRC
15:00uGazellen 1 : La Hulpe – DRC

Zondag 16/04/2023

13:00uSenioren 2 : RC La Hulpe- DRC
15:00uSenioren 3 : Arendonck – DRC
15:00uSenioren 1 : RC La Hulpe- DRC

Zaterdag 22/04/2023

12:00uU14 : DRC – Diabolos Schilde
13:30uU16 : DRC – Ent. Namur/Haute Meuse
15:00uU18 : DRC – Anderlecht SRC

Zondag 23/04/2023

15:00uSenioren 3 : Waregem – DRC

Zaterdag 29/04/2023

Belgium Youth Festival U12 @DRC
15:00uGazellen : Barrage wedstrijd playoffs

Zondag 30/04/2023

U15 damesteam : tornooi
15:00uSenioren : Barrage wedstrijd playoffs
15:00uSenioren 3 : DRC – Brigandze

Zaterdag 06/05/2023

Dames : halve finale kampioenschap

Zondag 07/05/2023

Senioren : Halve finale kampioenschap
Vlaamse finaledag jeugdschool

Zondag 14/05/2023

U15 damesteam : festival @Kituro

Zaterdag 20/05/2023

Senioren : finale kampioenschap
Dames : finale kampioenschap

Zaterdag 10/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zondag 11/06/2023

U08 en U10 : Blue summer tornooi te ASUB

Zaterdag 17/06/2023

U12 : tornooi te Epernay