Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Wedstrijden

Zaterdag 18/09/2021

10:00uU08/U10 : Nationaal jeugdtornooi te Dendermonde
10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Mechelen
12:00uU14 : DRC – Entente Waerghem/Roselaere/Tiegem
13:00uGazellen 2 : Antwerp RC (FORFAIT !) – DRC
13:30uU16 : Gent RFC – DRC
15:00uU18 : Entente Binche/Rugby Sur Heure – DRC
15:00uGazellen 1 : Antwerp RC – DRC

Zondag 19/09/2021

15:00uSenioren : Beker van België

Zaterdag 25/09/2021

10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Brigandze
10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Gent
13:00uGazellen 2 : Frameries RC – DRC
15:00uGazellen 1 : Frameries RC – DRC

Zondag 26/09/2021

15:00uSenioren 3 : Haspinga RC – DRC

Zaterdag 02/10/2021

12:00uU14 : Entente Frameries 2/Saint-Ghislain – DRC
13:00uGazellen 2 : DRC – RC Leuven
13:30uU16 : Entente Brugge/hamme/beernem – DRC
15:00uU18 : DRC – RC Diabolos Schilde
15:00uGazellen 1 : DRC – RC Leuven

Zondag 03/10/2021

13:00uSenioren 2: DRC – La Hulpe
15:00uSenioren 3 : DRC – Hamme RC
15:00uSenioren 1 : DRC – La Hulpe

Zaterdag 09/10/2021

10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te ASUB
10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Bosvoorde
12:00uU14 : Royal Kituro RFC 2 – DRC
13:30uU16 : DRC – Entente Binche/Rugby Sur Heure
15:00uU18 : DRC – Entente Namur/Hte Meuse

Zondag 10/10/2021

13:00uSenioren 2 : ASUB – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – RC Curtrycke
15:00uSenioren 1 : ASUB – DRC

Zaterdag 16/10/2021

13:00uGazellen 2 : Gent RFC – DRC
13:30uU16 : Entente Coq Mosan/Hautes Fagnes – DRC
15:00uGazellen 1 : Gent RFC – DRC

Zondag 17/10/2021

13:00uSenioren 2 : DRC – Kituro RC
15:00uSenioren 1 : DRC – Kituro RC

Zaterdag 23/10/2021

10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Kituro
10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Oudenaarde
12:00uU14 : DRC – Entente Brugge/Hamme/Beernem
13:00uGazellen 2 : DRC – Bosvoorde RC
13:30uU16 : DRC – BUC Rugby Saint-Josse
15:00uU18 : RFC Liégeois – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Bosvoorde RC

Zondag 24/10/2021

Senioren : Beker van België

Zaterdag 30/10/2021

12:00uU14 : Entente Standard/Visé/BW Est – DRC
13:30uU16 : DRC – Entente Soignies 2/Mons
15:00uU18 : DRC – RC Luxembourg

Zondag 07/11/2021

13:00uSenioren 2 : DRC – Frameries RC
15:00uSenioren 1 : DRC – Frameries RC

Zaterdag 13/11/2021

10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Dendermonde
10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Pajot
12:00uU14 : DRC – Rhinos Rugby Oudenaarde
13:00uGazellen 2 : La Hulpe RC – DRC
13:30uU16 : DRC – Entente Standard/Visé/BW Est
15:00uU18 : Gent RFC – DRC
15:00uGazellen 1 : La Hulpe RC – DRC

Zondag 14/11/2021

13:00uSenioren 2 : ROC – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Entente Lommel/Oudsbergen
15:00uSenioren 1 : ROC – DRC

Zondag 21/11/2021

13:00uSenioren 2 : DRC – Oudenaarde RC
13:00uSenioren 1 : DRC – Oudenaarde RC
15:00uSenioren 3 : Hasselt RC – DRC

Zaterdag 27/11/2021

10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Asub
10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Kituro
12:00uU14 : Game 1
13:00uGazellen 2 : DRC – Royal Kituro RFC
13:30uU16 : Game 1
15:00uU18 : Game 1
15:00uGazellen 1 : DRC – Royal Kituro RFC

Zondag 28/11/2021

13:00uSenioren 2 : Bosvoorde RC – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Brugsche RC
15:00uSenioren 1 : Bosvoorde RC – DRC

Zaterdag 04/12/2021

13:00uGazellen 2 : Rugby Coq Mosan – DRC
15:00uGazellen 1 : Rugby Coq Mosan – DRC

Zondag 05/12/2021

Senioren : Beker van België (1/8)

Zaterdag 11/12/2021

10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te La Hulpe
10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Dendermonde
10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te La Hulpe
13:00uGazellen 2 : DRC – RC Curtrycke
15:00uGazellen 1 : DRC – RC Curtrycke

Zondag 12/12/2021

13:00uSenioren 2 : DRC – RFC Liégois
15:00uSenioren 3 : DRC – Laakdal RC
15:00uSenioren 1 : DRC – RFC Liégois

Zaterdag 18/12/2021

10:00uU08/10 : Nationaal jeugdtornooi te Gent
10:00uU12 : Nationaal jeugdtornooi te Dendermonde

Zondag 19/12/2021

15:00uSenioren 3 : Brigandze RC – DRC

Zaterdag 15/01/2022

12:00uU14 : Game 2
13:00uGazellen 2 : DRC – Antwerp RC
13:30uU16 : Game 2
15:00uU18 : Game 2
15:00uGazellen 1 : DRC – Antwerp RC

Zondag 16/01/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – RC Soignies
15:00uSenioren 1 : DRC – RC Soignies

Zaterdag 22/01/2022

12:00uU14 : Game 3
13:00uGazellen 2 : DRC – Frameries RC
13:30uU16 : Game 3
15:00uU18 : Game 3
15:00uGazellen 1 : DRC – Frameries RC

Zondag 23/01/2022

13:00uSenioren 2 : La Hulpe – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Haspinga RC
15:00uSenioren 1 : La Hulpe – DRC

Zaterdag 29/01/2022

13:00uGazellen 2 : RC Leuven – DRC
15:00uGazellen 1 : RC Leuven – DRC

Zondag 30/01/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – ASUB
15:00uSenioren 3 : Hamme RC – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – ASUB

Zaterdag 05/02/2022

12:00uU14 : Game 4
13:00uGazellen 2 : DRC – Gent RFC
13:30uU16 : Game 4
15:00uU18 : Game 4
15:00uGazellen 1 : DRC – Gent RFC

Zondag 06/02/2022

15:00uSenioren 3 : Curtrycke RC – DRC

Zaterdag 12/02/2022

12:00uU14 : Game 5
13:00uGazellen 2 : Bosvoorde RC – DRC
13:30uU16 : Game 5
15:00uU18 : Game 5
15:00uGazellen 1 : Bosvoorde RC – DRC

Zaterdag 19/02/2022

12:00uU14 : Game 6
13:30uU16 : Game 6
15:00uU18 : Game 6

Zondag 20/02/2022

13:00uSenioren 2 : Frameries RC – DRC
15:00uSenioren 1 : Frameries RC – DRC

Zaterdag 26/02/2022

13:00uGazellen 2 : DRC – La Hulpe RC
15:00uGazellen 1 : DRC – La Hulpe RC

Zondag 27/02/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – ROC
15:00uSenioren 1 : DRC – ROC

Zondag 06/03/2022

13:00uSenioren 2 : Royal Kituro RC – DRC
15:00uSenioren 1 : Royal Kituro RC – DRC

Zaterdag 12/03/2022

12:00uU14 : Game 7
13:00uGazellen 2 : Royal Kituro – DRC
13:30uU16 : Game 7
15:00uU18 : Game 7
15:00uGazellen 1 : Royal Kituro – DRC

Zondag 13/03/2022

13:00uSenioren 2 : Rhinos Oudenaarde – DRC
15:00uSenioren 3 : Entente Lommel/Oudsbergen – DRC
15:00uSenioren 1 : Rhinos Oudenaarde – DRC

Zaterdag 19/03/2022

12:00uU14 : Game 8
13:00uGazellen 2 : DRC – Coq Mosan
13:30uU16 : Game 8
15:00uU18 : Game 8
15:00uGazellen 1 : DRC – Coq Mosan

Zondag 20/03/2022

15:00uSenioren 3 : DRC – Hasselt RC

Zaterdag 26/03/2022

12:00uU14 : Game 9
13:00uGazellen 2 : Curtrycke RC – DRC
13:30uU16 : Game 9
15:00uGazellen 1 : Curtrycke RC – DRC
15:00uU18 : Game 9

Zondag 27/03/2022

13:00uSenioren 2 : DRC – Bosvoorde RC
15:00uSenioren 1 : DRC – Bosvoorde RC
15:00uSenioren 3 : Brugsche RC – DRC

Zondag 03/04/2022

13:00uSenioren 2 : RFC Liégois – DRC
15:00uSenioren 1 : RFC Liégois – DRC

Zaterdag 09/04/2022

Gazellen : Halve Finale kampioenschap

Zondag 10/04/2022

Senioren : Beker van België (1/4 finale)

Zaterdag 16/04/2022

15:00uGazellen : Finale kampioenschap

Zondag 17/04/2022

Senioren : Beker van België (halve finale)

Zaterdag 23/04/2022

12:00uU14 : Game 10
13:30uU16 : Game 10
15:00uU18 : Game 10

Zondag 24/04/2022

15:00uSenioren 3 : Laakdal RC – DRC

Zaterdag 30/04/2022

Senioren : Halve Finale kampioenschap

Zondag 01/05/2022

15:00uSenioren 3 : DRC – Brigandze RC

Zondag 08/05/2022

Senioren : Beker van België (finale)

Zaterdag 14/05/2022

Senioren : Finale Kampioenschap
Vlaamse finaledag te Laakdal voor U06/U08/U10/U12

Zaterdag 28/05/2022

Nationale finaledag @DRC voor U08 en U10

Activiteiten

Vrijdag 17/09/2021

18:00uPloegfoto’s jeugdschool/gazellen/senioren/vets

Vrijdag 24/09/2021

22:00uAlgemene Leden Vergadering

Zaterdag 13/11/2021

09:00uCursus jeugdref

Zaterdag 20/11/2021

09:00uCursus First Aid @the clubhouse

Zondag 29/05/2022

12:30uRos Beiaard @ DRC

Vrijdag 03/06/2022

Flanders Open Rugby

Zaterdag 04/06/2022

Flanders Open Rugby

Zondag 05/06/2022

Flanders Open Rugby