Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

U08

Trainingsuren

  • Woensdag van 18u00 tot 19u15
  • Vrijdag van 18u00 tot 19u30
  • Wedstrijden op zaterdag om 10u00

Eerstvolgende wedstrijden

Zaterdag 20/01/2018
10:00uJeugdschool: 5de Nationaal toernooi te Dendermonde
Zaterdag 03/02/2018
10:00uJeugdschool: 4de regionaal toernooi te Gent

Trainer(s)

Gerrit Van Geyte

Gerrit Van Geyte

  • 0476/75 50 67
Charo Reper

Charo Reper

    Gitte De Leeuw

    Gitte De Leeuw

      Eline Vervaet

      Eline Vervaet

        Jade Cloof

        Jade Cloof

          Stefan De Clerck

          Stefan De Clerck

          • 0498/43 39 92

          Teammanager(s)

          Team

          • Axel Pauwels
          • Briek Philips
          • Casper Vandebergh
          • Celle Dierickx
          • Ciske Van hauwermeiren
          • Dax Cobbaut
          • Emiel Laureys
          • Ferre Heynderickx
          • Florian Van Schoor
          • Floris Lepouttre
          • Forlan Van Geyte
          • Jade Verheyen
          • Jan Lopez-Verhofstadt
          • Jasper De Hauwere
          • Jenne De Ridder
          • Joppe Vermeir
          • Jul Buyse
          • Kobe Peeters
          • Kyano Meuleman
          • Lars Van Peteghem
          • Lasse Gardeyn
          • Lenn De Cock
          • Lionel Saelemans
          • Lou Vanwambeke
          • Lyssa Mues
          • Mats Van Osselaer
          • Maud Willems
          • Max Straetman
          • Nano Cassiman
          • Naud De Vriese
          • Nout Vermeir
          • Pepijn Menu
          • Rennes Keppens
          • Robbe Heyvaert
          • Stella Philips
          • Tuur Londers
          • Vince Demnati
          • Wout Jansegers
          • Yben De PrĂ©
          • Zjef Ghysbrecht

          Truisponsors u08

          Batselier Keurslager
          Br!stol
          Catering Batselier
          Black Square Car Cleaning
          Rogiers Renaat – dakwerken