Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wedstrijden

Zaterdag 16/12/2017

13:00uGazellen II: DRC – Gent
15:00uGazellen I: DRC – Gent

Zondag 17/12/2017

15:00uSenioren III: Hasselt – DRC

Zaterdag 06/01/2018

15:00uGazellen III: DRC – BW-Est

Vrijdag 12/01/2018

18:30uSenioren : Beker van Oost-Vlaanderen te Gent

Zaterdag 13/01/2018

12:00uU 14 : Frameries – DRC
13:30uU 16 : Anderlecht – DRC
15:00uU 18 : Kituro – DRC
15:00uGazellen III: BW-Est – DRC

Zaterdag 20/01/2018

10:00uJeugdschool: 5de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Kituro – DRC
13:30uU16 : DRC – CSCE Luxemburg
15:00uU18: La Hulpe – DRC

Zondag 21/01/2018

13:00uSenioren II : DRC – Kituro
13:00uSenioren III: DRC – Pajot
15:00uSenioren I : DRC – Kituro

Zaterdag 27/01/2018

12:00uU14: DRC – Soignies
13:00uGazellen II: Antwerp – DRC
13:30uU16 : DRC – RFC LIEGE
15:00uGazellen I : Antwerp – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Oudenaarde
15:00uU18: DRC – Bosvoorde

Zondag 28/01/2018

13:00uSenioren II : ASUB – DRC
13:00uSenioren I : ASUB – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Celtic

Zaterdag 03/02/2018

10:00uJeugdschool: 4de regionaal toernooi te Gent
12:00uU14: DRC – Bosvoorde
13:00uGazellen II : DRC – Frameries
13:00uGazellen II: DRC – Frameries
13:30uU16 : DRC – RC Luxemburg
15:00uGazellen I : DRC – Frameries
15:00uU18: DRC – RC Luxemburg

Zaterdag 10/02/2018

14:30uU18 : DRC – Exeter Saracens RFC Colts
15:00uGazellen III: Tournai – DRC

Zondag 11/02/2018

13:00uSenioren III: DRC – Laakdal
15:00uSenioren : Beker van België

Zondag 18/02/2018

15:00uGazellen : Beker van België (1/4 finale)
15:00uSenioren : Beker van België (1/4 finale)

Zaterdag 24/02/2018

10:00uJeugdschool: 6de Nationaal toernooi te Bosvoorde
12:00uU14: DRC – ROC
13:00uGazellen III: Curtrycke – DRC
13:00uGazellen II: Kituro – DRC
13:30uU16 : DRC – Ukkel
15:00uGazellen I : Kituro – DRC
15:00uU18: DRC – ASUB
18:00uSenioren II : DRC – La Hulpe
20:00uSenioren I : DRC – La Hulpe

Zaterdag 03/03/2018

10:00uJeugdschool: 5de regionaal toernooi te RC9 – Heusden-Zolder

Zondag 04/03/2018

13:00uGazellen II : Leuven – DRC
15:00uGazellen I : Leuven – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Waregem
15:00uU18: Asub – DRC

Zaterdag 10/03/2018

12:00uU14: DRC – Frameries
13:00uGazellen II: DRC – Leuven
13:30uU16: DRC – Anderlecht
15:00uGazellen I : DRC – Leuven
15:00uU18: DRC – Royal Kituro

Zondag 11/03/2018

15:00uSenioren III: Haspinga – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Luik

Zaterdag 17/03/2018

10:00uJeugdschool: 7de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: DRC – Kituro
13:30uU16: CSCE Luxemburg – DRC
15:00uGazellen : Beker van België (1/2 finale)
15:00uSenioren : Beker van België (1/2 finale)
15:00uU18: DRC – La Hulpe

Zaterdag 24/03/2018

15:00uGazellen : Bekerfinale
15:00uSenioren I: Bekerfinale

Zondag 25/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Curtrycke

Zaterdag 21/04/2018

10:00uJeugdschool: 8ste Nationaal toernooi te BW-Est
12:00uU14: Soignies – DRC
13:00uGazellen II: Coq Mosan – DRC
13:30uU16: RFC Luik – DRC
15:00uGazellen I : Coq Mosan – DRC
15:00uGazellen III: Charleroi – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Brigandze
15:00uU18: Bosvoorde – DRC

Zondag 22/04/2018

13:00uSenioren II : Soignies – DRC
15:00uSenioren I : Soignies – DRC

Zaterdag 28/04/2018

12:00uU14: Bosvoorde – DRC
13:00uGazellen II : DRC – Bosvoorde
13:30uU16: RC Luxemburg – DRC
15:00uGazellen I : DRC – Bosvoorde
15:00uGazellen III: DRC – La Section Givoise
15:00uU18: RC Luxemburg – DRC

Zondag 29/04/2018

13:00uSenioren II : DRC – ROC
15:00uSenioren I : DRC – ROC
15:00uSenioren III: Laakdal – DRC

Zondag 06/05/2018

Senioren : Halve finale kamioenschap
15:00uGazellen : Halve Finale kamioenschap

Zaterdag 12/05/2018

Gazellen : Finale kamioenschap
Senioren : Finale kamioenschap
10:00uNationale finaledag