Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Wedstrijden

Zaterdag 24/02/2018

10:00uJeugdschool: 6de Nationaal toernooi te Bosvoorde
12:00uU14: DRC – ROC
13:00uGazellen III: Curtrycke – DRC
13:00uGazellen II: Kituro – DRC
13:30uU16 : DRC – Ukkel
15:00uGazellen I : Kituro – DRC
15:00uU18: DRC – ASUB
18:00uSenioren II : DRC – La Hulpe
20:00uSenioren I : DRC – La Hulpe

Zaterdag 03/03/2018

10:00uJeugdschool: 5de regionaal toernooi te RC9 – Heusden-Zolder

Zondag 04/03/2018

13:00uGazellen II : Leuven – DRC
15:00uGazellen I : Leuven – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Waregem
15:00uU18: Asub – DRC

Zaterdag 10/03/2018

12:00uU14: DRC – Frameries
13:00uGazellen II: DRC – Leuven
13:30uU16: DRC – Anderlecht
15:00uGazellen I : DRC – Leuven
15:00uGazellen III: DRC – Luik
15:00uU18: DRC – Royal Kituro

Zondag 11/03/2018

15:00uSenioren III: Haspinga – DRC

Zaterdag 17/03/2018

10:00uJeugdschool: 7de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: DRC – Kituro
13:30uU16: CSCE Luxemburg – DRC
15:00uGazellen III: Tournai – DRC
15:00uGazellen : Beker van België (1/2 finale)
15:00uSenioren : Beker van België (1/2 finale)
15:00uU18: DRC – La Hulpe

Zaterdag 24/03/2018

15:00uGazellen : Bekerfinale
15:00uSenioren I: Bekerfinale

Zondag 25/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Curtrycke

Zondag 15/04/2018

13:00uSenioren II : DRC – Luik
15:00uSenioren I : DRC – Luik

Zaterdag 21/04/2018

10:00uJeugdschool: 8ste Nationaal toernooi te BW-Est
13:00uGazellen II: Coq Mosan – DRC
13:00uU14: Soignies – DRC
13:30uU16: RFC Luik – DRC
15:00uGazellen I : Coq Mosan – DRC
15:00uGazellen III: Charleroi – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Brigandze
15:00uU18: Bosvoorde – DRC

Zondag 22/04/2018

13:00uSenioren II : Soignies – DRC
15:00uSenioren I : Soignies – DRC

Zaterdag 28/04/2018

12:00uU14: Bosvoorde – DRC
13:00uGazellen II : DRC – Bosvoorde
13:30uU16: RC Luxemburg – DRC
15:00uGazellen I : DRC – Bosvoorde
15:00uGazellen III: DRC – La Section Givoise
15:00uU18: RC Luxemburg – DRC

Zondag 29/04/2018

13:00uSenioren II : DRC – ROC
15:00uSenioren I : DRC – ROC
15:00uSenioren III: Laakdal – DRC

Zaterdag 05/05/2018

10:00uVlaamse finaledag (jeugd) te RC Oudsbergen

Zondag 06/05/2018

Senioren : Halve finale kamioenschap
15:00uGazellen : Halve Finale kamioenschap

Donderdag 10/05/2018

10:00uNationale finaledag (jeugd) te Dendermonde !

Zaterdag 12/05/2018

Gazellen : Finale kamioenschap
Senioren : Finale kamioenschap

Vrijdag 08/06/2018

18:00uAfhaling wijn Zuid-Afrika