Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Wedstrijden

Zaterdag 20/10/2018

11:00uGazellen 3 : Curtrycke – DRC
12:00uU14 : DRC – RC Frameries
13:30uGazellen 2 : Coq Mosan – DRC
13:30uU16 : Black Star Charleroi – DRC
15:00uGazellen 1 : Coq Mosan – DRC
15:00uU18 : DRC – RC Frameries

Zondag 21/10/2018

15:00uSenioren 3 : Laakdal RC – DRC

Zaterdag 27/10/2018

13:00uGazellen 2 : DRC – Kituro
15:00uGazellen 1 : DRC-Kituro

Zondag 28/10/2018

13:00uSenioren 2 : Frameries – DRC
15:00uSenioren 1 : Frameries – DRC

Zondag 04/11/2018

15:00uSenioren 3 : DRC – Lommel murphys RC

Zaterdag 10/11/2018

10:00uNationaal tornooi U12 te Antwerpen
10:00uNationaal tornooi U08/10 te Celtic
12:00uU14 : Celtic – DRC
13:00uGazellen 2 : RC Leuven – DRC
13:30uU16 : DRC – RFC Luik
15:00uGazellen 3 : Lommel – DRC
15:00uGazellen 1 : RC Leuven – DRC
15:00uU18 : La Hulpe – DRC

Zondag 11/11/2018

15:00uSenioren 2 : DRC – Soignies
15:00uSenioren 1 : DRC – Soignies
15:00uSenioren 3 : Haspinga RC – DRC

Zaterdag 17/11/2018

12:00uU14 : DRC – RC Soignies
13:00uGazellen 2 : DRC – Bosvoorde
13:30uU16 : RC Luxemburg – DRC
15:00uGazellen 1 : DRC – Bosvoorde
15:00uU18 : DRC – RC Soignies

Zondag 18/11/2018

13:00uSenioren 2 : Bosvoorde – DRC
15:00uSenioren 1 : Bosvoorde – DRC
15:00uSenioren 3 : DRC – Waereghem 3

Zaterdag 24/11/2018

10:00uNationaal tornooi U08/10/12 te Frameries
15:00uGazellen 3 : Arendonk – DRC

Zondag 25/11/2018

13:00uSenioren 2 : La Hulpe – DRC
15:00uSenioren 1 : La Hulpe – DRC

Zaterdag 01/12/2018

10:00uRegionaal jeugdtornooi te Gent voor U8/U10/U12
12:00uU14 : Game 1
13:30uU16 : Game 1
15:00uU18 : Game 1

Zondag 02/12/2018

13:00uSenioren 2 : ROC – DRC
15:00uSenioren 1 : ROC – DRC
15:00uSenioren 3 : Hamme RC – DRC

Zaterdag 08/12/2018

13:00uGazellen 2 : DRC – Celtic
13:00uGazellen 1 : DRC – Celtic

Zondag 16/12/2018

15:00uSenioren 3 : DRC – Arendonk Pitbulls RC

Zaterdag 19/01/2019

12:00uU14 : Game 2
13:30uU16 : Game 2
15:00uU18 : Game 2

Zondag 20/01/2019

15:00uSenioren : Match beker van België

Zaterdag 26/01/2019

10:00uRegionaal jeugdtornooi te Leuven voor U8/U10/U12
12:00uU14 : Game 3
13:00uGazellen 2 : RC Antwerp – DRC
13:30uU16 : Game 3
15:00uU18 : Game 3
15:00uGazellen 3 : Rhino Oudenaarde – DRC
15:00uGazellen 1 : RC Antwerp – DRC

Zondag 27/01/2019

13:00uSenioren 2 : DRC – Kituro
15:00uSenioren 3 : Brigandze – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – Kituro

Zaterdag 02/02/2019

12:00uU14 : Game 4
13:00uGazellen 2 : DRC – RC Frameries
13:30uU16 : Game 4
15:00uU18 : Game 4
15:00uGazellen 3 : DRC – Tiegem Tigers
15:00uGazellen 1 : DRC – RC Frameries

Zondag 03/02/2019

13:00uSenioren 2 : ASUB – DRC
15:00uSenioren 1 : ASUB – DRC

Zondag 10/02/2019

15:00uSenioren 3 : DRC – Hasselt RC

Zaterdag 16/02/2019

10:00uRegionaal jeugdtornooi te Schilde voor U8/U10/U12
12:00uU14 : Game 5
13:00uGazellen 2 : DRC – Coq Mosan
13:30uU16 : Game 5
15:00uU18 : Game 5
15:00uGazellen 3 : DRC-Curtrycke
15:00uGazellen 1 : DRC – Coq Mosan

Zondag 17/02/2019

15:00uSenioren 3 : DRC – Laakdal RC
15:00uSenioren : Match beker van België

Zaterdag 23/02/2019

10:00uNationaal tornooi U08/10/12 te Dendermonde
12:00uU14 : Game 6
13:00uGazellen 2 : Kituru – DRC
13:30uU16 : Game 6
1500uGazellen 3 : DRC – Lommel
15:00uU18 : Game 6
15:00uGazellen 1 : Kituru – DRC

Zondag 24/02/2019

13:00uSenioren 2 : DRC – Frameries
15:00uSenioren 3 : Lommel Murhys – DRC
15:00uSenioren 1 : DRC – Frameries

Zaterdag 16/03/2019

12:00uU14 : Game 7
13:30uU16 : Game 7
15:00uSenioren 3 : DRC – Haspinga RC
15:00uU18 : Game 7
15:00uSenioren : Halve finale beker van België
15:00uGazellen : Halve finale beker van België

Zaterdag 23/03/2019

12:00uU14 : Game 8
13:00uGazellen 2 : DRC – RC Leuven
13:30uU16 : Game 8
15:00uU18 : Game 8
15:00uGazellen 3 : DRC – Arendonk
15:00uGazellen 1 : DRC – RC Leuven

Zondag 24/03/2019

13:00uSenioren 2 : Soignies – DRC
15:00uSenioren 3 : Waereghem RC – DRC
15:00uSenioren 1 : Soignies – DRC

Zaterdag 30/03/2019

Dames : Finale beker van België
Heren : Finale beker van België

Zondag 31/03/2019

15:00uSenioren 3 : DRC – Hamme RC

Zaterdag 06/04/2019

15:00uU18 : Game 9

Zaterdag 20/04/2019

15:00uU18 : DRC – Nuneaton RFC Colts (oefenwedstrijd

Zaterdag 27/04/2019

Vlaamse finaledag : U08 – U10 – U12
12:00uU14 : Game 9
13:00uGazellen 2 : DRC – Bosvoorde
13:30uU16 : Game 9
15:00uU18 : Game 10
15:00uGazellen 3 : Play off chalenge
15:00uGazellen 1 : DRC – Bosvoorde

Zondag 28/04/2019

13:00uSenioren 2 : DRC – La Hulpe
15:00uSenioren 1 : DRC – La Hulpe

Zaterdag 04/05/2019

12:00uU14 : Game 10
13:30uU16 : Game 10
15:00uU18 : Play Off/game
15:00uGazellen 3 : Play off chalenge
15:00uDames : Halve finale kampioenschap

Zondag 05/05/2019

15:00uSenioren : Halve finale kampioenschap

Zaterdag 11/05/2019

Senioren : Finale Kampioenschap
Dames : Finale kampioenschap

Zondag 12/05/2019

Nationale finaledag : U08 & U10

Zaterdag 18/05/2019

Nationale finaledag U12

Activiteiten

Zondag 21/10/2018

Cursus jeugdscheidsrechter

Vrijdag 26/10/2018

22:00uAlgemene Ledenvergadering

Zondag 11/11/2018

12:30uRugby Diner

Zondag 18/11/2018

11:00uTerugblik Zuid-Afrika reis

Vrijdag 21/12/2018

21:00uClubfuif + WinterBBQ

Zaterdag 12/01/2019

19:00uDankfeest FOR

Zondag 28/04/2019

12:30uRugby Diner

Vrijdag 07/06/2019

Flanders Open Rugby

Zaterdag 08/06/2019

Flanders Open Rugby

Zondag 09/06/2019

Flanders Open Rugby

Maandag 10/06/2019

Flanders Open Rugby

Vrijdag 30/08/2019

150 jaar Preston Grasshoppers

Zaterdag 31/08/2019

150 jaar Preston Grasshoppers