Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Wedstrijden

Zaterdag 21/10/2017

10:00uJeugdschool: 2de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Frameries – DRC
13:00uGazellen II: DRC – Kituro
13:30uU16: Tournai – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Curtrycke
15:00uGazellen I: DRC – Kituro
15:00uU18: ROC- DRC

Zondag 22/10/2017

13:00uSenioren II: La Hulpe – DRC
15:00uSenioren III: Waregem – DRC
15:00uSenioren I: La Hulpe – DRC

Zaterdag 11/11/2017

12:00uU14: DRC – ROC
13:30uU16: DRC – Ukkel
15:00uU18: DRC – La Hulpe
15:00uGazellen I: 1/8 bekerfinales

Zondag 12/11/2017

13:00uSenioren III: DRC – Haspinga
13:00uSenioren II: DRC – Soignies
15:00uSenioren I: DRC – Soignies

Zaterdag 18/11/2017

10:00uJeugdschool: 3de Nationaal toernooi te Dendermonde
15:00uGazellen III: Luik – DRC

Zondag 19/11/2017

15:00uSenioren III: Curtrycke – DRC

Zaterdag 25/11/2017

12:00uU14: La Hulpe – DRC
13:00uGazellen II: Leuven – DRC
13:30uU16: Oudenaarde/Tiegem – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Charleroi
15:00uGazellen I: Leuven – DRC
15:00uU18: Luxemburg – DRC

Zondag 26/11/2017

13:00uSenioren II: ROC – DRC
15:00uSenioren III: Brigandze – DRC
15:00uSenioren I: ROC – DRC

Zaterdag 02/12/2017

10:00uJeugdschool: 3de regionaal toernooi te Oudenaarde
12:00uU14: Wedstrijd 2
13:00uGazellen II: DRC – Coq Mosan
13:30uU16: Wedstrijd 2
15:00uGazellen III: La Section Givoise – DRC
15:00uGazellen I: DRC – Coq Mosan
15:00uU18: Wedstrijd 2

Zondag 03/12/2017

13:00uSenioren II: DRC – Bosvoorde
15:00uSenioren I: DRC – Bosvoorde

Zaterdag 09/12/2017

10:00uJeugdschool: 4de Nationaal toernooi te Oudenaarde
13:00uGazellen II: Bosvoorde – DRC
15:00uGazellen III: DRC – BW-Est
15:00uGazellen I: Bosvoorde – DRC

Zondag 10/12/2017

13:00uSenioren III: DRC – Laakdal
13:00uSenioren II: DRC – Luik
15:00uSenioren I: DRC – Luik

Zaterdag 16/12/2017

13:00uGazellen II: DRC – Gent
15:00uGazellen III: Tournai – DRC
15:00uGazellen I: DRC – Gent

Zondag 17/12/2017

15:00uSenioren III: Hasselt – DRC

Zaterdag 13/01/2018

15:00uGazellen III: BW-Est – DRC

Zaterdag 20/01/2018

10:00uJeugdschool: 5de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Wedstrijd 3
13:30uU16: Wedstrijd 3
15:00uU18: Wedstrijd 3

Zondag 21/01/2018

13:00uSenioren III: DRC – Pajot
13:00uSenioren II: DRC – Kituro
15:00uSenioren I: DRC – Kituro

Zaterdag 27/01/2018

12:00uU14: Wedstrijd 4
13:00uGazellen II: Antwerp – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 4
15:00uGazellen III: DRC – Oudenaarde
15:00uU18: Wedstrijd 4
15:00uGazellen I: Antwerp – DRC

Zondag 28/01/2018

15:00uSenioren III: DRC – Celtic
15:00uSenioren I: ASUB – DRC

Zaterdag 03/02/2018

10:00uJeugdschool: 4de regionaal toernooi te Gent
12:00uU14: Wedstrijd 5
13:00uGazellen II: DRC – Frameries
13:30uU16: Wedstrijd 5
15:00uU18: Wedstrijd 5
15:00uGazellen III: Brigandze – DRC
15:00uGazellen I: DRC – Frameries

Zondag 11/02/2018

15:00uSenioren I: 1/8 Bekerfinales

Zaterdag 17/02/2018

15:00uGazellen I: 1/4 bekerfinales

Zondag 18/02/2018

15:00uSenioren I: 1/4 bekerfinales

Zaterdag 24/02/2018

10:00uJeugdschool: 6de Nationaal toernooi te Bosvoorde
12:00uU14: Wedstrijd 6
13:00uGazellen III: Curtrycke – DRC
13:00uGazellen II: Kituro – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 6
15:00uU18: Wedstrijd 6
15:00uGazellen I: Kituro – DRC

Zondag 25/02/2018

13:00uSenioren II: DRC – La Hulpe
15:00uSenioren I: DRC – La Hulpe

Zaterdag 03/03/2018

10:00uJeugdschool: 5de regionaal toernooi te RC9 – Heusden-Zolder

Zondag 04/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Waregem

Zaterdag 10/03/2018

12:00uU14: Wedstrijd 7
13:00uGazellen II: DRC – Leuven
13:30uU16: Wedstrijd 7
15:00uU18: Wedstrijd 7
15:00uGazellen I: DRC – Leuven

Zondag 11/03/2018

15:00uSenioren III: Haspinga – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Luik

Zaterdag 17/03/2018

10:00uJeugdschool: 7de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Wedstrijd 8
13:30uU16: Wedstrijd 8
15:00uU18: Wedstrijd 8
15:00uGazellen I: 1/2 bekerfinales

Zaterdag 24/03/2018

Gazellen I: Bekerfinale
15:00uSenioren I: Bekerfinale

Zondag 25/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Curtrycke

Zaterdag 21/04/2018

10:00uJeugdschool: 8ste Nationaal toernooi te BW-Est
12:00uU14: Wedstrijd 9
13:00uGazellen II: Coq Mosan – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 9
15:00uGazellen III: Charleroi – DRC
15:00uU18: Wedstrijd 9
15:00uGazellen I: Coq Mosan – DRC

Zondag 22/04/2018

13:00uSenioren II: Soignies – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Brigandze
15:00uSenioren I: Soignies – DRC

Zaterdag 28/04/2018

12:00uU14: Wedstrijd 10
13:00uGazellen II: DRC – Bosvoorde
13:30uU16: Wedstrijd 10
15:00uGazellen III: DRC – La Section Givoise
15:00uU18: Wedstrijd 10
15:00uGazellen I: DRC – Bosvoorde

Zondag 29/04/2018

13:00uSenioren II: DRC – ROC
15:00uSenioren III: Laakdal – DRC
15:00uSenioren I: DRC – ROC

Zaterdag 05/05/2018

15:00uGazellen I: Play-off kampioenschap

Zondag 06/05/2018

15:00uSenioren: Play-off 1

Zaterdag 12/05/2018

Gazellen I: finale kampioenschap
10:00uNationale finaledag
17:00uSenioren: Finale kampioenschap

Activiteiten

Zaterdag 18/11/2017

Zwarte Duivels : België – Brazilië

Donderdag 23/11/2017

19:00uInfoavond rond druggebruik door Politie Dendermonde

Zaterdag 23/12/2017

DRC Actie Warmste week

Vrijdag 12/01/2018

20:00uNieuwjaarsreceptie DRC

Zaterdag 13/01/2018

19:00uBedankingsfeest FOR

Zaterdag 03/02/2018

20:00uDRC Clubfuif

Zaterdag 10/02/2018

Zwarte Duivels: Georgië – België

Zaterdag 17/02/2018

Zwarte Duivels: Rusland – België

Zaterdag 03/03/2018

Zwarte Duivels: België – Duitsland
18:00uDRC Eetfestijn ten voordele van Jeugdtour Zuid-Afrika 2018

Zaterdag 10/03/2018

Zwarte Duivels: Roemenië – België

Zaterdag 17/03/2018

15:00uSenioren I: 1/2 bekerfinales

Zondag 18/03/2018

Zwarte Duivels: België – Spanje

Vrijdag 18/05/2018

Flanders Open Rugby

Zaterdag 19/05/2018

Flanders Open Rugby

Zondag 20/05/2018

Flanders Open Rugby