Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Ik supporter voor:

Ma Di Woe Do Vrij Za Zo
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Wedstrijden

Zaterdag 25/11/2017

12:00uU16: Oudenaarde/Tiegem – DRC
12:00uU14: La Hulpe – DRC
13:00uMatch uitgesteld !!!! Gazellen II: Leuven – DRC
15:00uSenioren III: Brigandze – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Charleroi
15:00uMatch uitgesteld !!!! Gazellen I: Leuven – DRC
15:00uU18: Luxemburg – DRC

Zondag 26/11/2017

13:00uSenioren II : ROC -DRC
15:00uSenioren I : ROC – DRC

Zaterdag 02/12/2017

10:00uJeugdschool: 3de regionaal toernooi te Oudenaarde
12:00uU14: Wedstrijd 2
13:30uU16: Wedstrijd 2
15:00uGazellen III: La Section Givoise – DRC
15:00uU18: Wedstrijd 2

Zondag 03/12/2017

13:00uSenioren II: DRC – Bosvoorde
15:00uSenioren I: DRC – Bosvoorde

Zaterdag 09/12/2017

10:00uJeugdschool: 4de Nationaal toernooi te Oudenaarde
13:00uGazellen II: Bosvoorde – DRC
15:00uGazellen III: DRC – BW-Est

Zondag 10/12/2017

13:00uSenioren II: DRC – Luik
13:00uSenioren III: DRC – Laakdal
15:00uSenioren I : DRC – Luik

Zaterdag 16/12/2017

13:00uGazellen II: DRC – Gent
15:00uGazellen III: Tournai – DRC
15:00uGazellen I: DRC – Gent

Zondag 17/12/2017

15:00uSenioren III: Hasselt – DRC

Zaterdag 13/01/2018

15:00uGazellen III: BW-Est – DRC

Zaterdag 20/01/2018

10:00uJeugdschool: 5de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Wedstrijd 3
13:30uU16: Wedstrijd 3
15:00uU18: Wedstrijd 3

Zondag 21/01/2018

13:00uSenioren II : DRC – Kituro
13:00uSenioren III: DRC – Pajot
15:00uSenioren I : DRC – Kituro

Zaterdag 27/01/2018

12:00uU14: Wedstrijd 4
13:00uGazellen II: Antwerp – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 4
15:00uGazellen I : Antwerp – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Oudenaarde
15:00uU18: Wedstrijd 4

Zondag 28/01/2018

13:00uSenioren II : ASUB – DRC
13:00uSenioren I : ASUB – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Celtic

Zaterdag 03/02/2018

10:00uJeugdschool: 4de regionaal toernooi te Gent
12:00uU14: Wedstrijd 5
13:00uGazellen II : DRC – Frameries
13:00uGazellen II: DRC – Frameries
13:30uU16: Wedstrijd 5
15:00uGazellen I : DRC – Frameries
15:00uU18: Wedstrijd 5

Zaterdag 10/02/2018

14:30uU18 : DRC – Exeter Saracens RFC Colts

Zondag 11/02/2018

15:00uSenioren : Beker van België

Zaterdag 24/02/2018

10:00uJeugdschool: 6de Nationaal toernooi te Bosvoorde
12:00uU14: Wedstrijd 6
13:00uGazellen III: Curtrycke – DRC
13:00uGazellen II: Kituro – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 6
15:00uGazellen I : Kituro – DRC
15:00uU18: Wedstrijd 6

Zondag 25/02/2018

13:00uSenioren II : DRC – La Hulpe
15:00uSenioren I : DRC – La Hulpe

Zaterdag 03/03/2018

10:00uJeugdschool: 5de regionaal toernooi te RC9 – Heusden-Zolder

Zondag 04/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Waregem

Zaterdag 10/03/2018

12:00uU14: Wedstrijd 7
13:00uGazellen II: DRC – Leuven
13:30uU16: Wedstrijd 7
15:00uGazellen I : DRC – Leuven
15:00uU18: Wedstrijd 7

Zondag 11/03/2018

15:00uSenioren III: Haspinga – DRC
15:00uGazellen III: DRC – Luik

Zaterdag 17/03/2018

10:00uJeugdschool: 7de Nationaal toernooi te Dendermonde
12:00uU14: Wedstrijd 8
13:30uU16: Wedstrijd 8
15:00uU18: Wedstrijd 8

Zaterdag 24/03/2018

15:00uSenioren I: Bekerfinale

Zondag 25/03/2018

15:00uSenioren III: DRC – Curtrycke

Zaterdag 21/04/2018

10:00uJeugdschool: 8ste Nationaal toernooi te BW-Est
12:00uU14: Wedstrijd 9
13:00uGazellen II: Coq Mosan – DRC
13:30uU16: Wedstrijd 9
15:00uGazellen I : Coq Mosan – DRC
15:00uGazellen III: Charleroi – DRC
15:00uU18: Wedstrijd 9

Zondag 22/04/2018

13:00uSenioren II : Soignies – DRC
15:00uSenioren I : Soignies – DRC
15:00uSenioren III: DRC – Brigandze

Zaterdag 28/04/2018

12:00uU14: Wedstrijd 10
13:00uGazellen II : DRC – Bosvoorde
13:30uU16: Wedstrijd 10
15:00uGazellen I : DRC – Bosvoorde
15:00uGazellen III: DRC – La Section Givoise
15:00uU18: Wedstrijd 10

Zondag 29/04/2018

13:00uSenioren II : DRC – ROC
15:00uSenioren I : DRC – ROC
15:00uSenioren III: Laakdal – DRC

Zaterdag 12/05/2018

10:00uNationale finaledag